עלינו

שמיים סוכנות לביטוח הינה אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בענף. 

צוות המומחים שלנו מקפידים להעניק לקהל לקוחותינו את ההגנה הביטוחית הטובה ביותר, והמתאימה ביותר.

שמיים סוכנות לביטוח פועלת ברוח רעננה בעולם הביטוח ומבטיחה מענה אנושי מהיר, מקצועי ואישי. ה"אני מאמין" של הסוכנות הוא תודעת שירות גבוהה, יעילות טכנולוגית ומקצועיות תוך הקפדה על שירות אישי וטיפול אנושי מהיר במצבים רגישים.

תוכניות ביטוח המוצעות נועדו להגן עליכם מקריסה כלכלית ובריאותית בעיתות משבר. צוות המומחים שלנו מקפיד על התאמה של הפוליסות והמוצרים הביטוחיים לצרכים הספציפיים שלכם ומלווה אתכם במהלך שינויי סטטוס בחיים שדורשים התאמה ביטוחית.

צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם בשירות נגיש וזמין במקרים בהם אתם זקוקים לנו. אצלנו תהנו מכיסוי רחב שמקנה טיפול על ידי הרופאים הטובים ביותר, כספים להליכים רפואיים מיוחדים וטיפול אנושי זמין ומהיר לניצול מלוא זכויותיכם מול חברות הביטוח.

במסגרת השירותים המוצעים תוכלו לקבל הצעות עבור מגוון ביטוחים כגון ביטוח חיים, בריאות, סיעוד, משכנתא, רכב, דירה ועסקים קטנים אונליין או באמצעות מענה אנושי.

חשוב לנו שתדעו מה מצבכם הביטוחי בכל רגע נתון, לכן יצרנו מערכת שנותנת מענה טכנולוגי ודיגיטלי למי שרוצה ובוחר. המערכת מספקת ריכוז של כל המידע הביטוחי מכל חברות הביטוח במקום אחד. ניתן לצפות בביטוחים, לבקש טיפול בשעת חירום, לעדכן ולהדפיס פוליסות ועוד. מעכשיו תוכלו לדעת מה רכשתם, איזה ביטוח, באיזה חברת ביטוח ומה נכלל בפוליסות שלכם בלחיצת כפתור.

ביטוח טוב מציל חיים. הניסיון מלמד שביטוח פרטי הוא לא מותרות, הוא חובה! מומלץ לכל אדם בישראל להחזיק בביטוח פרטי שיסייע ויציל אותו במידת הצורך ובמקרי חירום. סוכן טוב מספק ביטחון לחיים ואנחנו פה כדי לדאוג לכם.

שאלות ותשובות

מוצע על ידי חברות הביטוח, לרוב, עבור חברות ו/או קבוצות 'בעלות כוח' אחרות. הכוח המדובר, הלא הוא כוח הקנייה הגדול, המאפשר להציע תנאים יחסית טובים יותר בפוליסה, תמורת פרמיה מופחתת
בישראל נכון להיום, מוצעים למבוטחים מגוון ביטוחי בריאות פרטיים מסוגים שונים כהשלמה לכיסוי המוענק במסגרת "חוק הבריאות הממלכתי", המבטח בצורה בסיסית כל אזרח במדינת ישראל. הכיסוי המוענק לנו כיום במסגרת זו, נקרא "רובד הבסיס". התשלום מחולק בין האזרח לבין מדינת ישראל, כאשר את החלק שלנו כמבוטחים אנו משלמים במסגרת מס הבריאות המנוכה מהשכר החודשי שלנו ע"י הביטוח הלאומי, הרובד הבסיסי הזה מאפשר לנו לגשת לביקור אצל רופאים שונים, לבצע בדיקות ולרכוש תרופות מסובסדות הכלולות בסל הבריאות.
מערכת הבריאות בישראל היא אמנם בין הטובות והמפותחות בעולם, אבל לצערנו היא גם בין העמוסות ביותר בעולם המערבי. העומס על מערכת הבריאות גורם להמתנה ארוכה לחוות דעת רפואית, ניתוחים בבתי חולים ציבוריים ובדיקות. בנוסף קיים מחסור באיברים להשתלה ועשרות תרופות מצילות חיים הושארו מחוץ לסל התרופות. ביטוח הבריאות הפרטי נותן מענה מקיף מאוד לבעיות אלו, ומאפשר למבוטחיו לרכוש הגנות מסוגים שונים המבטיחות שקט נפשי באירועים הבלתי צפויים של החיים
יתרונות – יתרון אחד בולט של ביטוח בריאות קבוצתי הוא כמובן עלות הפרמיה. בדומה לכל שוק מוצרים אחר, כך גם בביטוח- יתרון הגודל בעל השפעה על מחיר המוצר, במקרה זה הביטוח ולרוב גם על איכותו לטובה. בביטוח הבריאות הקבוצתי ניתן להכניס יותר שינויים מאשר בביטוח פרטי וזאת בעבור תוספות מיוחדות. חסרון – בעת חידוש ההסכם לא יישמרו תנאים או כיסויים שאינם קיימים עוד בענף , כגון ביטול אפשרות הפיצוי בניתוחים פרטיים בארץ
הצטרפות " לקו למורה" ניתן להצטרף בטופס דיגיטלי שקיים באתר של ארגון המורים או בטלפון 0776704994
ניתן לתאם פגישה במשרדי הסוכנות בפתח תקווה או בבית הלקוח
סוכנות לביטוח שמיים הוקמה בשנת 2015 ע"י אנשי ביטוח בעלי ניסיון רב
פונים למחלקת תביעות של סוכנות לביטוח שמיים שמטפלת בתביעה
מצב בו מבוטחים ב 2 חברות ביטוח על אותו מוצר
בישראל ישנם 3 רבדים של ביטוחים-ביטוח בריאות ממלכתי כל אזרח במדינת ישראל מבוטח על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי שמאפשר לכל תושב מדינת ישראל לקבל שירותי בריאות ממלכתיים באמצעות אחת מקופות החולים, לפי בחירתו. השירותים כוללים: אשפוז, בדיקות, טיפולים, תרופות וציוד רפואי. שירותי בריאות נוספים (שב"ן) מעל לרמת ביטוח בסיסי זה מציעות קופות החולים שירותים נוספים למבוטחיהם. אלו הם שירותים הנוספים על השירותים הכלולים בסל הבריאות. כל קופה רשאית לבחור אילו שירותי בריאות תציע למבוטחים בתכנית השב"ן שלה, בתנאי שהשירותים אינם כלולים בסל השירותים הבסיסי של קופות החולים ביטוח בריאות פרטי ביטוח הבריאות הפרטי נועד לכסות מצבי חירום רפואיים כמו השתלות, ניתוחים בחו"ל ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות. כדי לקבל את השירות יש לעבור תהליך חיתום – לחתום על הצהרת בריאות שעל פיה קובעת חברת הביטוח את גובה הפרמיה שיהיה על המבוטח לשלם, או "מחריגה" שירותים שהיא אינה מכסה בשל מצב בריאותי. במקרים מסוימים החברה רשאית לסרב לבטח.
כדי להימנע מכמה ביטוחים לכיסוי אותו הסיכון, כדאי לבדוק את הכיסויים ואת תנאי הפוליסה המוצעים בביטוח הפרטי ולהתייעץ בתשלום עם סוכן ביטוח
סוכנות הביטוח שמיים מציעה מגוון ביטוחים בתחום הבריאות, חיים ואלמנטרי
ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל דרך הסוכנות הביטוח שמיים
שמיים עובדת עם רוב חברות הביטוח המובילות בארץ
לכל חברת ביטוח יש באתר אזור אישי שבהזדהות קצרה ניתן להפיק את הדוחות
ביטוח בריאות פרטי הוא חוזה בן חברת הביטוח לבן המבוטח, מה שמחייב את חברת הביטוח. קופות החולים עובדים על פי תקנון שניתן לשנות.
ביטוח צד ג' (שנרכש בנוסף לביטוח חובה) נועד לכסות נזקים שנגרמו לרכושו של אדם אחר, שאינו בעל הפוליסה או לנהג מורשה הנוהג ברכבו. ביטוח צד ג לא מכסה נזקים שנגרמו לרכושו של המבוטח עצמו. ביטוח צד ג' הינו ביטוח רשות (לא חובה). הפיצוי לנזק שחברת הביטוח תישא בו, מוגבל לסכום שנקבע בפוליסה.
שירותי דרך הם כיסויים והרחבות נוספות לביטוח שנועדו למקרים בהם הרכב הפסיק את פעולתו באמצע נסיעה, ולאו דווקא עקב תאונה. רכב שהתקלקל, נתקע, רכב שנתקע בלי דלק, רכב שנשברה לו שימשה ואפילו מתן סיוע במקרה של פנצ'ר. בכל שעה ובכל מקום (בהתאם לכתב השרות) יגיע נותן שרות וסיוע מטעם חברת הביטוח על מנת לאפשר לך להמשיך את דרכך ואת יומך. שרותי גרירה, שרות תיקוני דרך. גם במקרה של פנצ'ר יהיה מי שיבוא ויעזור לך להחליף גלגל ולהמשיך בדרכך. כיסוים והרחבות נוספות אלה לא כלולים במסגרת ביטוח החובה. הם ניתנים לרכישה באמצעות תוספות ("ריידרים") לפוליסות ביטוח מקיף או צד ג. כמובן שהתנאים והמחירים של ההוספה שונים בין חברות הביטוח השונות, ועל פי סוג הפוליסה הנבחרת. אצלנו בסוכנות שמיים תקבל את מגוון שרותי הדרך הרחבים ביותר מהספקים הטובים בארץ ובמחירים נוחים במיוחד.

צור קשר

*שדות חובה

אנחנו פה
עבורכם

דוא״ל: [email protected]
5E028B69-9F54-4ADE-8D33-4AF293E4BCE9@2xCreated with sketchtool.

פקס: 0776704962

סוקולוב 46 הוד השרון‭,

בניין כיכר המושבה

מיקוד4528475