עלינו

שמיים סוכנות לביטוח הינה אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בענף. 

צוות המומחים שלנו מקפידים להעניק לקהל לקוחותינו את ההגנה הביטוחית הטובה ביותר, והמתאימה ביותר.

שמיים סוכנות לביטוח פועלת ברוח רעננה בעולם הביטוח ומבטיחה מענה אנושי מהיר, מקצועי ואישי. ה"אני מאמין" של הסוכנות הוא תודעת שירות גבוהה, יעילות טכנולוגית ומקצועיות תוך הקפדה על שירות אישי וטיפול אנושי מהיר במצבים רגישים.

תוכניות ביטוח המוצעות נועדו להגן עליכם מקריסה כלכלית ובריאותית בעיתות משבר. צוות המומחים שלנו מקפיד על התאמה של הפוליסות והמוצרים הביטוחיים לצרכים הספציפיים שלכם ומלווה אתכם במהלך שינויי סטטוס בחיים שדורשים התאמה ביטוחית.

צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם בשירות נגיש וזמין במקרים בהם אתם זקוקים לנו. אצלנו תהנו מכיסוי רחב שמקנה טיפול על ידי הרופאים הטובים ביותר, כספים להליכים רפואיים מיוחדים וטיפול אנושי זמין ומהיר לניצול מלוא זכויותיכם מול חברות הביטוח.

במסגרת השירותים המוצעים תוכלו לקבל הצעות עבור מגוון ביטוחים כגון ביטוח חיים, בריאות, סיעוד, משכנתא, רכב, דירה ועסקים קטנים אונליין או באמצעות מענה אנושי.

חשוב לנו שתדעו מה מצבכם הביטוחי בכל רגע נתון, לכן יצרנו מערכת שנותנת מענה טכנולוגי ודיגיטלי למי שרוצה ובוחר. המערכת מספקת ריכוז של כל המידע הביטוחי מכל חברות הביטוח במקום אחד. ניתן לצפות בביטוחים, לבקש טיפול בשעת חירום, לעדכן ולהדפיס פוליסות ועוד. מעכשיו תוכלו לדעת מה רכשתם, איזה ביטוח, באיזה חברת ביטוח ומה נכלל בפוליסות שלכם בלחיצת כפתור.

ביטוח טוב מציל חיים. הניסיון מלמד שביטוח פרטי הוא לא מותרות, הוא חובה! מומלץ לכל אדם בישראל להחזיק בביטוח פרטי שיסייע ויציל אותו במידת הצורך ובמקרי חירום. סוכן טוב מספק ביטחון לחיים ואנחנו פה כדי לדאוג לכם.

שאלות ותשובות

#answer

צור קשר

*שדות חובה

אנחנו פה
עבורכם

5E028B69-9F54-4ADE-8D33-4AF293E4BCE9@2xCreated with sketchtool.

פקס: 0776704962